Zlot Jeepa

Zlot Jeepa

150609_J_CampJeepPL_01

Na pierwszy w Polsce zlot samochodów marki Jeep, który odbył się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, przyjechało ponad 100 aut i przeszło 350 osób.

Uczestnicy zlotu zostali podzieleni na 5 grup, z czego 4 codziennie wyruszały testować swoje maszyny na specjalnie przygotowanych trasach. Droga przechodziła przez piaski Pustyni Siedleckiej, błotniste tereny toru w Niegowoniczkach, a także leśno-szutrowe trasy szlaku Orlich Gniazd aż do ruin XIV-wiecznego zamku w Ogrodzieńcu.

Piąta grupa zostawała na terenie bazy, gdzie odbywały się testy nowych samochodów marki Jeep połączone z konkurencjami sprawnościowymi, stąd wyruszało się na przejażdżki quadami Polaris, czy można było sprawdzić swoją sprawność w parku linowym na trasie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tutaj też każdego wieczoru odbywały koncerny i tańce do białego rana.

Camp Jeep PL to spotkanie Osób połączonych wspólną pasją. To okazja do spotkania Ludzi takich jak Oni sami. To ukłon w stronę legendarnej marki i historia, którą piszą uczestnicy zlotu.